פלס מוזר כהן ושות'

פלס מוזר כהן ושות'

משרד פלס מוזר כהן ושות’ נחשב לאחד ממשרדי עורכי הדין המובילים בארץ בתחומים מגוונים, ביניהם עסקאות נדל”ן, התחדשות עירונית, בוררויות, דיני עבודה, דיני משפחה, דני נזיקין, כמו גם בתחום המסחרי- לרבות דיני חברות, ניירות ערך, חברות היי-טק, טיפול בגיוס הון וכן עסקאות בינלאומיות מגוונות.
ומענה נקודתי לצרכים שונים המשרד מציע רמת מקצועיות גבוהה מאד ויחס אישי לכל לקוח.

המשרד פועל במשך כ 3 עשורים, וברבות השנים צוות המשרד צבר ניסיון רב הכולל תקדימים משפטיים חשובים הנלמדים היום כפת לחמם של כל עו”ד מתחיל וזאת במסגרת טיפול בעסקאות נדל”ן סבוכות, דיני המשפחה, צוואות וירושות, דני עבודה, התחדשות עירונית, ליטיגציה, נזיקין וכיוצ”ב 
השירותים אותם המשרד מציע  מאפשרים לך בתור לקוח, ליהנות ממגוון פתרונות מקצועיים בכל עניין ותחת קורת גג אחת.
לקוחותיו של המשרד נמנים על המגזר הציבורי (לרבות שרים וחברי כנסת), הפרטי והעסקי לרבות עיריות, בנקים וחברות ציבוריות.
משרדנו מעניק טיפול וייעוץ משפטי שוטף לחברות ממשלתיות וציבוריות, יזמים מהמובילים בענף הבנייה בארץ וכן טיפול כולל על כל סוגיו לחברות פרטיות ואנשי עסקים רבים, הפועלים בתחומי מדינת ישראל ומחוצה לה.

כל לקוח בין אם הוא לקוח עסקי ובין אם הוא לקוח פרטי ובכל תחום מטופל במלוא תשומת הלב ובמקצועיות המירבית לאורך כל הטיפול המשפטי

מחלקת התחדשות עירונית

בראש המחלקה עומד עו”ד נריה כהן, הבקיא בתחום ובעל הצלחות מוכחות ויידע ללוות אתכם יד ביד לאורך הדרך כולה, להצביע מראש על המכשולים ולנווט את הפרויקט לעבר הצלחה כלכלית ועסקית.

עו"ד נריה כהן

עו”ד ונוטריון, בעל תואר ראשון ותואר שני במשפטים בהצטיינות מאוניברסיטת בר-אילן, במסלול ניהול מו”מ, מוסמך בעריכת דין משנת 1997.
עו”ד נריה כהן  שותף וראש מחלקת התחדשות עירונית במשרד פלס מוזר כהן ושות’.
לעו”ד כהן ניסיון רב שנים בנדל”ן והתמחות בתחום ההתחדשות העירונית, ומייצג אלפי בעלי דירות בעשרות פרויקטים שונים.
המשרד הינו בין הבודדים שכבר סיים ואכלס בהצלחה פרויקטים של הריסה ובנייה/ תמ”א 38/ פינוי בינוי.

עו"ד ומגשרת מוריאל (גרמן) שיף

מנהלת המחלקה

בוגרת תואר ראשון במשפטים L.L.B ובעלת תואר שני במשפטים L.L.M מאוניברסיטת בר אילן.
מנהלת את  מחלקת התחדשות עירונית במשרד במשך מספר שנים, החולשת על תחומי תמ”א 38 חיזוק, הריסה ובניה, פינוי בינוי, עיבוי פינוי, בינוי פינוי וכיוצ”ב.
לאורך כל פרויקט באשר הוא.
מוריאל בקשר ישיר מול הלקוח בזמינות מקסימלית ובמקצועיות רבה. תוך בקיאות בתחום הנדל”ן על ענפיו, לרבות בנושא עסקאות מקרקעין, מיסוי מקרקעין, תכנון ובניה ורשויות מקומיות.

בואו נכיר

מחלקת התחדשות עירונית במשרד פלס מוזר כהן ושות’ נוסדה לפני למעלה מעשור ע”י עו”ד נריה כהן, ומנוהלת ומובלת בהצלחה תוך ליווי מאות פרויקטים ברחבי הארץ.
עו”ד נריה כהן, ראש מחלקת ההתחדשות העירונית, חלוץ בתחומו, במקצועיותו וביחסו כלפי הלקוחות באשר הם.
מחלקת ההתחדשות עירונית בראשותו חרטה על דגלה שימת לב מקסימלית לפרטים הקטנים, יחס אישי, מקצועיות, מסירות וזמינות.
המחלקה התבססה כמובילה, מוכרת וידועה בתחומי ה”פינוי בינוי”, תמ”א 38 (הריסה ובניה), תמ”א 38 (חיזוק והרחבה), “עיבוי בינוי”, “בינוי פינוי” וזאת ברבות השנים, בין היתר תוך צבירת ניסיון מהשטח עם הלקוחות בפרויקטים השונים בליווי צמוד לאורך כל הדרך.
מחלקת ההתחדשות העירונית מלווה, בין היתר “מגה פרויקטים” בהיקפים הכוללים עשרות, מאות ואלפי יחידות דיור חדשות ברחבי הארץ, בנגישות, בזמינות ובאחריות, תוך התמודדות עם נושאים מורכבים בכל ההיבטים המשפטיים מתחילתם ועד סופם, תוך שמירת האינטרסים של הלקוח.
היחס לכל דייר ולכל לקוח הוא יחס אישי, “בן יחיד”, בין אם מדובר ביזמים, קבלנים או בעלי דירות. הייצוג המשפטי הוא מקצועי, אנושי ומדויק לשם לצורך השגת תוצאות מקסימליות שהינן מאבני הדרך של המחלקה תוך ייצוג משפטי מן המעלה הראשונה ומציאת פתרונות יצירתיים לבעיות מורכבות ושונות ככל שיחולו.

עו”ד נריה כהן כותב לפי דרישה בעיתונים שונים ומחווה דעתו בנושאים שונים שעל הפרק הקשורים לתחום ההתחדשות העירונית וכן מנהל פורום משפטי הזמין לשאלות שונות ועוד..

DUN’S 100 – הוא דירוג החברות המובילות במשק הישראלי, מציג את החברות המובילות בענפים השונים ומשקף את המציאות העסקית בישראל בצורה מהימנה, מדויקת ומקצועית. 

אורית כהן

מנהלת שיווק

כלכלנית, בוגרת תואר ראשון במנהל עסקים.

בתפקידה בודקת את תחשבי הכלכליות בפרויקטים השונים אותם מלווה המחלקה.

אחראית על גיוס הלקוחות ועל הליווי שלהם עד להנעת הפרויקט כולל יצירת מינהלת מתפקדת המניעה את הפרויקט קדימה.

עו"ד יהודה סגל

בוגר תואר ראשון במשפטים L.L.B.  

עו״ד סגל הינו שותף במחלקת הליטיגציה של המשרד
עו”ד סגל בעל ניסיון עשיר בייצוג והופעות בבתי משפט. בתיקי ליטיגציה אזרחית – מסחרית בתחומים נרחבים ובהליכים מורכבים, כמו גם בהליכי בוררות וגישור
עם השנים רכש עו”ד סגל ידע ומקצועיות רבה בתחום.
דיני הבנקאות ובכלל זה דיני הערבות ודיני שטרות

עו"ד יוני שיף

מתמחה בהתחדשות עירונית

בוגר תואר ראשון במשפטים L.L.B
בתפקידו מנהל פרויקטים במשרד ובעל ניסיון בענף ההתחדשות העירונית ובענף הנדל”ן ברחבי הארץ.
במסגרת תפקידו בניהול הפרויקט, נמצא בקשר אישי עם הדיירים וקשוב לצרכיהם עד להשלמת הפרויקט.

Accessibility