ליווי הדיירים

המשרד...

משרד פלס, מוזר, כהן ושות’ הנו משרד בוטיק, בעל ותק של כ- 30 שנה ומומחיות רחבה ומעמיקה בתחום ההתחדשות העירונית. המשרד הינו בין הוותיקים ביותר בתחום ההתחדשות העירונית.

למשרד ידע, ניסיון ומומחיות המקסימלית הנדרשת בתחום. מחלקת התחדשות עירונית אשר בראשה עומד עו”ד נריה כהן מלווה למעלה מ100 פרויקטים בתחום ההתחדשות.

למה אנחנו?

משרד נריה כהן נמנה עם המשרדים המובילים בארץ בליווי פרויקטים של התחדשות עירונית.
עם ניסיון מוכח בשטח שנצבר במשך שנים רבות במגוון רחב של פרויקטים.
לכל פרויקט מוענק טיפול אישי ע”י אחד מאנשי מחלקת ההתחדשות העירונית במשרדנו.
לכל דייר יימסר טלפון אישי של מנהל הפרויקט מטעם משרדינו, לשם התכתבות בווטסאפ וזמינות למתן מענה לכל שאלה, צורך קידום הפרויקט ויעול התקשורת בין המשרד לבן הדיריים.
משרדינו ינהל עבורכם מו”מ משפטי אשר יטייב איתכם באופן המקסימלי.
התמורות (המסחריות והמשפטיות) הטובות ביותר, תוך שמירת האינטרסים של בעלי הזכויות בפרויקט. (יישום הפרויקט על חשבון היזם בלבד!!)
משרדינו ידרוש וישיג עבורכם את הבטוחות הטובות ביותר, באופן שימזער את הסיכון שבעסקה. משרדנו יפקח באופן הדוק על הפרויקט, על היזם ועל הליכי הבניה.

אנחנו דואגים לכם מתחילת הפרויקט ועד סופו.
משרד נריה כהן – למענכם ובשבילכם בכל רגע…

 

דואגים לכם

משרדנו דורש להעניק לדיירים אותם מלווה את מירב ההגנות המקסימליות בכל פרויקט.

לרבות אך לא רק: בדיקת נאותות לכל יזם נבחר, קבלת מפרט מקסימלי לבעלי הדירות הקיימים (לפחות כמו של דירות היזם), תמורות גבוהות לדיירים במהלך ניהול מו”מ מקצועי,

ערבויות והגנות מקסמיליות (ערבות חוק מכר, מיסים, בדק, ביצוע, שכירות וכיוצ”ב*), ליווי בפני וועדות ערר במידת הצורך וכן אצל המפקח בבתים המשותפים וכיוצ”ב.

הפרויקטים במשרדנו הינם פרויקטים מגוונים בהיקפם החל מפרויקט של כמה עשרות יח”ד חדשות ועד לפרויקטים בהיקפים גדולים יותר המונה תוספות של מס’ רב של יחידות דיור חדשות כגון: פרויקט יפו ג’ אותו המשרד מלווה באופן בלעדי (488 ישנם בעלי דירות ב- 28 בניינים המיועדים להריסה ובניה מחדש במסגרת תכנית תא 5000).

נציין כי על פרויקט יפו ג’ התמודדו 20 משרדי עורכי דין שונים ומשרדינו נבחר ע”י כלל נציגי הבניינים בשכונה.

Accessibility