החברה שלנו

פלס מוזר כהן ושות'

משרד פלס מוזר כהן ושות' נחשב לאחד ממשרדי עורכי הדין המובילים בארץ בתחומים מגוונים, ביניהם עסקאות נדל"ן, התחדשות עירונית, בוררויות, דיני עבודה, דיני משפחה ,דני נזיקין, כמו גם בתחום המסחרי- לרבות דיני חברות, ניירות ערך, חברות היי-טק טיפול בגיוס הון וכן עסקאות בינלאומיות מגוונות ומענה נקודתי לצרכים שונים המשרד מציע רמת מקצועיות גבוהה מאד ויחס אישי לכל לקוח.

המשרד פועל במשך כ 3 עשורים, וברבות השנים צוות המשרד צבר ניסיון רב הכולל תקדימים משפטיים חשובים הנלמדים היום כפת לחמם של כל עו"ד מתחיל וזאת במסגרת טיפול בעסקאות נדל"ן סבוכות, דיני המשפחה, צוואות וירושות, דני עבודה, התחדשות עירונית , ליטיגציה , נזיקין וכיוצ"ב.

השירותים אותם המשרד מציע מאפשרים לך בתור לקוח, ליהנות ממגוון פתרונות מקצועיים בכל עניין ותחת קורת גג אחת.

לקוחותיו של המשרד נמנים על המגזר הציבורי (לרבות שרים וחברי כנסת), הפרטי והעסקי לרבות עיריות, בנקים וחברות ציבוריות.

משרדנו מעניק טיפול וייעוץ משפטי שוטף לחברות ממשלתיות וציבוריות, יזמים מהמובילים בענף הבנייה בארץ וכן טיפול כולל על כל סוגיו לחברות פרטיות ואנשי עסקים רבים, הפועלים בתחומי מדינת ישראל ומחוצה לה.

כל לקוח בין אם הוא לקוח עסקי ובין אם הוא לקוח פרטי ובכל תחום מטופל במלוא תשומת הלב ובמקצועיות המירבית לאורך כל הטיפול המשפטי

אורית כהן

מנהלת פרוייקטים

עו"ד מוריאל (גרמן) שיף

מנהלת המחלקה

עו"ד נריה כהן

עו"ד יהודה סגל

מחלקת התחדשות עירונית

אורית כהן

מנהלת פרוייקטים

עו"ד מוריאל (גרמן) שיף

מנהלת המחלקה

עו"ד נריה כהן

עו"ד יהודה סגל

עו"ד מאור גונן

DUN'S 100 – מהווה דירוג של החברות המובילות במשק הישראלי, מציג את החברות המובילות בתעשיות השונות ומשקף את המציאות העסקית בישראל בצורה אמינה, מדויקת ומקצועית.

הקונצרן הגדול בעולם המתמחה באיסוף מידע ודירוג עסקים ומשרדים על פני הגלובוס.

הכירו אותנו

מחלקת התחדשות עירונית במשרד פלס מוכר כהן ושות' נוסדה לפני למעלה מעשור על ידי עו"ד. נריה כהן, ומנוהל ומובל בהצלחה תוך ליווי של מאות פרויקטים ברחבי הארץ.

עו"ד נריה כהן, ראש מחלקת התחדשות עירונית, הוא חלוץ בתחומו, במקצועיותו וביחסו ללקוחות באשר הם.

מחלקת התחדשות עירונית בראשותו חרטת ערכים של תשומת לב מירבית לפרטים הקטנים, יחס אישי, מקצועיות, מסירות וזמינות.
המחלקה ביססה את עצמה כמובילה, מוכרת ומוכרת בתחומי "פינוי בינוי", תב"ע ארצית 38 (הריסה ובינוי), תב"ע ארצית 38 (חיזוק והרחבה), "עיבוי בינוי", "בינוי". פינוי" לאורך השנים, בין היתר תוך צבירת ניסיון מהשטח מול הלקוחות בפרויקטים השונים תוך פיקוח צמוד לאורך כל הדרך.

האגף להתחדשות עירונית מלווה, בין היתר, "מגה פרויקטים" בהיקף הכולל עשרות, מאות ואלפי יחידות דיור חדשות ברחבי הארץ, בנגישות, זמינות ואחריות, תוך התמודדות עם סוגיות מורכבות בכל ההיבטים המשפטיים מראשיתם. לסיום, תוך שמירה על האינטרסים של הלקוח.

היחס לכל דייר ולכל לקוח הינו אישי, "בן יחיד", בין אם מדובר ביזמים, קבלנים או בעלי דירות.
הייצוג המשפטי הינו מקצועי, אנושי ומדויק על מנת להגיע לתוצאות מירביות המהוות אבני דרך של המחלקה תוך מתן ייצוג משפטי מהשורה הראשונה ומציאת פתרונות יצירתיים לבעיות מורכבות ושונות ככל שהן חלות.

עו"ד נריה כהן כותב על פי דרישה בעיתונים שונים וחוות דעתו בנושאים שונים הקשורים לתחום ההתחדשות העירונית וכן מנהל פורום משפטי זמין לשאלות שונות ועוד.

נגישות